پاورپوینت ابوریحان بیرونی

پاورپوینت ابوریحان بیرونیپاورپوینت ابوریحان بیرونی|31025854|fnk|پاورپوینت,ابوریحان,بیرونی,پاورپوینت ابوریحان بیرونی,دانلود پاورپوینت ابوریحان بیرونی ,دانلودپاورپوینت ابوریحان بیرونی ,دانلود پاورپوینت ابوریحان بیرونی,پاورپوینت ابوریحان بیرونی
هم اکنون فایل با مشخصه ی پاورپوینت ابوریحان بیرونی وارد وب شده اید برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.


دانلود پاورپوینت با موضوع دارای 3 اسلاید و با فرمت .ppt و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

تعداد اسلاید : 3 اسلاید


فرمت فایل: پاورپوینت .ppt و قابل ویرایش


آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس


قسمتی از متن نمونه:همانطور که در قسمت اول گفته شد ابوریحان در جمیع علوم و معارف زمان خود در بالاترین درجه علمی قرار داشت و اختراعات و اکتشافات و نظریات وی بسیار متنوع است.
در اینجا به برخی از ابداعات و کشفیات و اختراعات وی اشاره میکنیم.


1- استخراج جیب یک درجه : محاسبه جیب یا همان سینوس یک درجه از مسائل عالی ریاضی است که علمای پیش از ابوریحان موفق به کشف آن نشده بودند.


2- قاعده تسطیح کره و ترسیم نقشه های جغرافیایی : این قاعده را بطریقه ای که ابوریحان آنرا اسطوانی(استوانی) نامیده است هم کنون مورد قبول و مدار عمل علمای ریاضی و جغرافی دانان عالم است.
3- ....


مطالب دیگر:
📃پاورپوینت کاخ آپادانا شوش (داریوش اول) 📃پاورپوینت مطالعه سقف های کامپوزیت📃جزوه دستنویس آموزش شاقول(نایاب)PDF📃مشکل قاطی کردن تاچ هواوی y220-u10📃طرح سر یک اسکلت بدون مواد دهی به طور کامل و با شال کامل نشده📃پاورپوینت مطالعه مبحث LBCS📃پاورپوینت مطالعه مبحث swot (سوات)📃مقاله موضوعی آشنایی با شیمی الکل ها📃نقش فرهنگ نوآوری در مزیت رقابتی در بانکها📃مطالعات فیزیکی دورنوردی📃تغییر مقیاس و اثرات کانال کوتاه در ترانزیستور MOSFET📃سلامتی بدن📃تحقیق:مدیریت تخم مرغهای قابل جوجه کشی📃ازدواج انخاب همسر رسیدن به کامیابی📃روابط دختر وپسر📃ساخت البوم های رویایی اندروید کاملا فارسی📃تبدیل عکس و فیلم به نقاشی نسخه اندروید کاملا فارسی📃کارت پستال ساز اندروید کاملا فارسی📃عکاس افکت ساز نسخه اندروید کاملا فارسی📃3000 هزار بازی کنسول های دیگر برای آندروید📃9 ترجمه در باره ی اشعه ایکس و شبکه های وارون و پراش به همراه فایلهای word و فایلهای pdf اصلی📃3000 هزار پس زمینه HD موبایل کاملا فارسی📃پروژه حسابداری وجوه نقد📃سورس برنامه ی ترک سیگار به روش کاملا ابتکاری📃پاورپوینت GIS و کاربرد آن در طرح های توسعه شهری نمونه منطقه 4 اصفهان